Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Po kërkohej prej 4 ditësh, gjendet i vdekur në banesë doganieri

Një doganier i doganës së Qafë-Botës është gjetur i vdekur në dhomën e shtëpisë së tij, ku jetonte me qera në Sarandë.

Sipas informacioneve paraprake, doganieri, i cili banonte në Fier, nuk ka shenja dhune në trup dhe dyshohet që të ketë vdekur për shkaqe natyrale.

Viktima, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, është i moshës afro 63 vjeç dhe po kërkohej prej 4 ditësh. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë për të hetuar  më tej për shkaqet.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *