Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Po ju e vini re ndryshimin?! Fotografi promovon punën e Rakip Sulit në Kamëz dhe s’do tu besoni syve

Kryebashkiaku i ri i Kamzës, Rakip Suli, i cili mori drejtimin e kësaj bashkie pas zgjedhjeve të 30 qershorit, ashtu siç edhe ka deklaruar ka vendosur që të kryejë ndryshime në këtë zonë.

Dhe promovimit të ‘punës’ së tij, veç deputetëve socialistë, i vijnë në ndihmë edhe personazhe të njohur në rrjetet sociale.

I tillë ka qenë publikimi i fotos së fundit nga fotografi Agim Rama, i cili ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku tregon ndryshimin sipas tij të bashkisë Kamëz.

“Vlerat e Rakip Sulit, Kamza dje dhe sot brenda muajit, punë të cilën e tregojnë këto dy foto. Komentet janë të tepërta”- shkruan Rama.

Por siç shihet qartë nga fotot ndryshimi i vetëm tek koshat e mbeturinave është fshirja e thënies “Rama ik” dhe asnjë ndryshim tjetër. Megjithatë ne mbesim në pritje të ndryshimeve të tjera drastike nga Rakip Suli në bashkinë Kamëz.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close