Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Po “çmend” rrjetin me pamjen e saj, njihuni me deputeten e bukur shqiptare (Foto)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje njihet si deputetja më e bukur dhe për këtë shkak është komentuar shumë në media.

Mirëpo së fundmi vendin e më të bukurës Dudes duket se do ja marrë një tjetër deputete. Bëhet fjalë për Rezarta Krasniqin e cila është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave sot.

Ndryshe nga Dudja, Rezarta është brune. Ajo do të jetë në listën e LDK-së për deputete.

Mësohet se partia e Mustafës ka marrë vendimin, që Rezarta të përfaqësojë Vushtrinë.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *