Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Plumb në nofull/ Donika Prela viziton kolegun që ra pre e atentatit, si paraqitet gjendja e dy të plagosurve

Drejtuesja e Prokurorisë së Përgjithshme, Donika Prela ka vizituar kolegun e saj Arjan Ndojan, i cili ndodhet në spitalin e Durrësit. Prela shoqërohej edhe nga Tonin Vocaj, drejtues i lartë në Policinë e Shtetit.

Deri më tani, bëhet me dije se prokurori është jashtë rrezikut për jetën. Ndërsa Aleksandër Laho (njohur dhe me emrin Pëllumb/Landi Muharremi) ndodhet ende në sallën e operacionit.

Në atentatin e ndodhur pasditen e sotme pranë mbikalimit të Shkozetit, ai ka pësuar një dëmtim të rëndë në nofull nga një plumb.

 

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *