Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Plás shèrri në paraburgim/ Urdhërohet ízolimi i italianit dhe anëtarëve të bandës së Avdylajve

Një shèrr ka ndodhur në paraburgim mes anëtareve të grupit Avdylaj, një shtetasi italian dhe efektivëve të pòlicisë. Për këtë arsye, drejtori i përgjithshëm i bùrgjeve ka urdhëruar ízolimin e tyre në sektorin e posaçëm.

Vendimet e Ismailit do të shqyrtohen nga gjykata e Tiranës nëse janë në përputhje me ligjin. Seanca do të zhvillohet në orën 14.00.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *