Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Plas sherri në një lokal në Korçë, plagoset me sende të forta në kokë i riu

Një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Korçë në lagjen nr. 9. Burime bëjnë me dije se një i ri është goditur me sende të forta, pas një sherri në një lokal.

I plagosuri në gjendje të dehur është transportuar me urgjence në spital, pasi ka marrë plagë të renda në kokë.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i personave të përfshirë në ngjarje dhe shkaqet e plagosjes, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *