Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Plas lufta mes Ermalit dhe Luanës: Një ditë do kapemi prej flokësh (FOTO)

Lufta virale prej kohësh ka plasur mes dy moderatorëve shqiptarë.

Emisionet e tyre janë në të njëjtën dite, në të njëjtën orë dhe për këtë arsye kapen shumë shpesh me shaka me njëri tjetrin.

Kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme.

Ermali ka publikuar një foto ku shihet mbi një motorr, dhe Luana I komenton:

“Po Ermal deri te treni të lutem”- ka shkruar Luana.

Ndërkohë që aktori I është përgjigjur me humor:

“Nai ditë do kapemi për flokësh ne të dy.”

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *