Plas keq mes Vetëvendosjes dhe Bashkisë së Tiranës/ VV e akuzoi si të korruptuar, nuk përmbahet Veliaj: Doni të merrni votat e PD-së!

Dhuna ndaj banorëve të Astirit ka sjellë një përplasje në distancë mes Lëvizjes Vetëvendosje, dhe Bashkisë së Tiranës, ku kjo e fundit ka kërkuar dhe ndërhyrjen e Albin Kurtit për të mbajtur nën kontroll lëvizjen në Tiranë. Lëvizja VV, u shpreh se korrupsioni dhe skandalet e shoqëruan të gjithë procesin e projektit të Unazës së … Continue reading Plas keq mes Vetëvendosjes dhe Bashkisë së Tiranës/ VV e akuzoi si të korruptuar, nuk përmbahet Veliaj: Doni të merrni votat e PD-së!