Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Plagosja e efektivëve në Mamurras, policia shpall në kërkim dy persona të përfshirë në konflikt (Emrat)

Në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Mamurrasin ditën e sotme, ku mbetën të plagosur dy efektivë policie, mësohet se janë shpallur në kërkim shtetasit Ndue Zefi, 28 vjec dhe Gjon Fufi, 40 vjeç, të cilët nuk i kanë ndaluar patrullës së policisë pas urdhrit.

Policia e Kurbinit informoi zyrtarisht se rreth orës 13:35, në qendër të qytetit të Mamurrasit disa persona janë konfliktuar me punonjësit e Policisë të Patrullës së Përgjithshme që ishte me shërbim në qytet.

Një nga punonjësit e Policisë i identifikuar si David Magani ka nxjerrë armën e shërbimit dhe ka qëlluar, ku për pasojë janë plagosur dy kolegët e tij, Flamur Lleja dhe Ilir Zekaj., si dhe një nga personat e përfshirë në konflikt, shtetasi Nikoll Vorfi, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.