Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Plagosja e dy vëllezërve Doçi në Shkodër, identifikohet autori i dyshuar (EMRI)

Është identifikuar autori i dyshuar i ngjarjes së ndodhur në Shkodër. Bëhet me dije se Besmir Perkola dyshohet të jetë autori i plagosjes së dy vëllezërve Marjan dhe Hot Doçaj të ndodhur pak më parë në qytetin e Shkodrës.

Dy të plagosur aktualisht janë dërguar në Spitalin e Shkodrës dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Dy vëllezërit i përkasin familjes shkodrane, Doçi, të cilët janë emra të lakuar për policinë, por edhe për operacionet e OFL-së, pra mendohet se kjo familje ka lidhje edhe me krimin e organizuar.

Ndërkohë ende nuk dihet nëse ngjarja ka lidhje me të afërmin e tyre Gentian Doçi i cili akuzohet për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës në Kamëz.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.