Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Plagë të shumta në trup dhe mbishkrim në gjoks, 37-vjeçari inskenon vdekjen e tij për t’i shpëtuar mafias shqiptare

Një 37-vjeçar ka menduar një plan për të shpëtuar nga hakmarrja e mafias shqiptare. Gabriel C., i cili është një emër i njohur në botën e krimit në Antverp të Belgjikës, ka inskenuar vdekjen e tij me qëllim që mafia të mos e ndiqte më.

Sipas medias belge “Nieuws Blad”, 32-vjeçari ka kontaktuar me një grimier, i cili i ka vizatuar në trup plagë të shumta dhe i ka vënë edhe një mbishkrim në gjoks “Hajdut” me qëllim që gjithçka të dukej sa më reale.

Pas hetimeve u zbulua se gjithçka ishte një inskenim i përgatitur nga një grimier profesionist. Por kjo nuk është hera e parë që Gabriel C. e bën diçka të tillë.

Edhe në tetor të këtij viti, ai  inskenoi vdekjen e tij, duke përhapur një certifikatë nga policia e Gambias, ku thuhej se ai ishte mbytur në një liqen. Sipas mediave belge, mendohet se Grabriel i ka vjedhur një sasi të konsiderueshme kokaine mafias shqiptare.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.