Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pipero kollitet keq në mes të emisionit, shqetësohet prezantuesja: Një minutë të pi pak ujë…(Video)

Ditën e djeshme mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ishte në një lidhje direkte për “Byro Politike”. Ai foli për situatën e krijuar në vend nga Koronavirusi, për gjendjen e pacientëve te Infektivi e shumë të tjera.

Gjatë bisedës ai u përball me një moment të sikletshëm. Teksa po bëhej gati të fliste për sëmundjet kronike që shfaqin më shumë rrezikshmëri, Pipero nisi të kollitej. “Një minutë të pi pak ujë”, u shpreh ai.

“Shpresoj të jeni mirë me shëndet! Është shumë e rëndësishme kjo, i duheni të gjithëve, ju dhe gjithë kolegët normalisht”, ia priti gazetarja e emisionit, Juli Xhokaxhi.

Pipero kërkoi ndjesë për kollitjen, duke u shprehur se ishte e papritur.

“Më falni por ishte e papritur”, tha ai.

Më pas përgjatë bisedës, mjeku e ceku sërish kollën, duke sqaruar se nuk ishte për t’u shqetësuar. “Ndjesë për kollën që më zuri në atë moment. Por nuk është kollë nga ajo sëmundje, kështu rrini të qetë”, u shpreh Pipero.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *