AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Ping-pong me fotografinë e Thaçit, ja ku ka përfunduar këtë herë (FOTO)

Fotografia e presidentit Hashim Thaçi që ishte vendosur prapa ulëses së kryeparlamentares Vjosa Osmani është larguar nga aty.

Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku, në shenjë pakënaqësie ndaj Vjosa Osmanit që brenda zyrës së saj e zhvendosi fotografinë e Thaçit vendosi që atë t’ia dërgoj prapa ulëses në Kuvend të Kosovës.

Por ajo fotografi kur filloi seanca e radhës në orën 15:00, përfundoi tek ulëset e Partisë Demokratike të Kosovës.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *