Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ishte kthyer në mákth për të gjithë zonën, árrestohet shijaksi i rrezikshëm, ja çfarë i gjet në banesë

Policia e Shijakut ka vënë në pranga shtetasin Petrit Lazeri, i cili ishte shpallur në kërkim për 9 herë me radhë.

Gjatë kontrollit në banesën e të riut, policia e Shijakut ka gjetur makina të vjedhura dhe lëndë narkotike. Ai akuzohet për vjedhje makinash dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike.

Lazeri ishte kthyer në makth për qytetarët e Durrësit e Shijakut, ndërsa aktivitetin e tij e kishte shtrirë dhe në qytete si Lushnja, Kavaja dhe Fieri.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *