Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Ndihen lëkundje tërmeti në Peshkopi, ja sa ishte magnituda

Një tërmet me magnitudë 3.4 ka rënë para pak minutash në Maqedoni 9 kilometra lart qytetit të Peshkopisë.

Sipas EMSC ka qenë në një thellësi prej 2 kilometrash dhe se efektet kanë qenë lëkundje e fortë.

Tërmeti ka rënë në kufij me Maqedoninë dhe është ndjerë edhe në Kosovë e Greqi. Deri më tani nuk ka raportime për të dëmtuar.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *