Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Do plasë sherri në familje? Fëmijët e Diego Maradonës në pritje të përgjigjes, mbetet mister kujt ia la të gjithë pasurinë

Pasuria e Diego Maradonës mund të shkaktojë një sherr të madh në familje nëse nuk i ka vënë pikat mbi “i” para se të largohej nga kjo jetë. Mbetet e paqartë nëse ka lënë testament në lidhje me pasurinë e tij pasi ndërroi jetë papritur nga një arrest kardiak.

Maradona lë pas pesë fëmijë që i njihte si të tijët dhe gjashtë të tjerë me të cilët ka qenë mjaft i lidhur.

Para se të ndërronte jetë, një nga vajzat e tij bënte shpesh shaka se mund të formonte ekip futbolli me fëmijët e tij.  Maradona kishte njohur dy djem dhe tre vajza nga katër gra të ndryshme, përfshirë ata me ish-gruan e tij Claudia Villafane dhe ish partneren afatgjatë Veronica Ojeda.

Giannina Maradona, një nga dy vajzat e ish-futbollistit nga Villafane, bëri shaka vitin e kaluar pasi u bënë publike emrat e tre fëmijëve të tjerë në Kubë: ‘Edhe tre të tjerë të nevojshëm për ekipin prej 11 fëmijësh!!!’

Ndërsa në tetor të vitit të kaluar, një 23 vjeçare pretendonte se kishte një vajzë me Maradonën.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *