Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Përshëndeteni bishën time më të re’, Ermal Fejzullahu i bën vetes dhuratën superluksoze, edhe pse ”papunë” prej një viti

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, ka treguar herë pas here se bën një jetë mjaft luksoze. Ai është një ndër këngëtarët shqiptarë më të kërkuar e njëkohësisht më të paguar.

Si pasojë Ermali ka arritur shumë gjatë karrierës së tij artistike. Edhe pse ende në kohë pandemie dhe këngëtarët janë pushim, pasi nuk lejohen festivalet dhe koncertet, duket se Fejzullahu nuk e ka ndjerë shumë këtë gjë.

Një ditë më parë, ai ka zbuluar se i ka bërë vetes dhuratë një makinë tepër luksoze. Përmes postimeve në “Instastory” Ermali tregoi se ka blerë një makinë “BMW X5” të modelit më të fundit.

“Përshëndeteni bishën time të re”, ka shkruar Ermali përkrah fotove të makinës së tij, e cila thuhet se kap vlerën e 100 mijë eurove, duke qenë se është një nga modelet e fundit që është hedhur në treg.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.