Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Këto janë 9 shenjat përse duhet ti jepni një shans të dytë ish-it tuaj

Në një histori dashurie ku ka shumë ulje-ngritje dhe zënka, ka gjithmonë një arsye përse duhet të kththeni me ishi-in tuaj. Zakonisht gjenden miliona arsye përse duhet të qëndroni larg pasi u ndatë për një arsye. Por në raste të tilla, duhet të mendoni dhe të kuptoni përse e meriton ish-i një shans të dytë.

1-Ata kanë bërë një sakrificë për të ndryshuar.
2- Ju jeni të gatshëm të harroni të kaluarën.
3-Ata ju lënë të vendosni për atë që ju dëshironi.
4-Ju e besoni ndjesën e tyre.

5-Ju jeni më të lumtur pranë tyre.
6-Ata nuk bënë diçka të pafalshme.
7-Mendja dhe zemra juaj bien dakord me këtë vendim.
8-Ata janë të gatshëm për të qenë të qetë, gjë që largon debatet.
9-Ju besoni që lidhja juaj do të shkojë siç duhet këtë herë.(A.M/Faxweb.al)

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *