AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Përplasja me thika brenda servisit në Vlorë, zbardhen detaje si nisi sherri

Një sherr me thika ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës në rrugën Transballkanike.

Burime për faxweb, bëjnë me dije se sherri ka ndodhur në një servis midis dy personave të cilët kanë qenë duke pirë bashkë.

Sherri raportohert se ka nisur për një makinë, ndërkohë që të dyja palët kanë përfunduar duke u konfliktuar me armë të ftohta.

I plagosuri është gërvishur në krahë dhe është mjekuar në spital. Më pas të dy personat e përfshirë në konflikt janë shoqëruar për në komisariat.

Policia ende nuk ka dhënë një informacion zyrtar për ngjarjen.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Albin Kurti kreu vizitën e parë të tij zyrtare në Shqipëri, po u vu re qartazi tensioni mes tij dhe Ramës sidomos për Shengenin Balkanik ....

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *