Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Përplasen me motorr dy të rinjtë në Fier, përfundojnë në spital

Një aksident ka nodhur në vendin e quajtur Ura e Hoxharës në Fier.

Dy të rinj janë përplasur me njëri-tjetrin teksa lëviznin me motorra. Të rinjtë janë të moshave 25 dhe 26-vjeç dhe raportohet se janë dërguar me urgjencë në spital.

Të dy po mjekohen në spitalin Rajonal Fier dhe bëhet me dije se të rinjtë janë jashtë  rrezikut për jetën.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *