Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Përplasen kokë më kokë 2 Benza, një person në gjendje të rëndë (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në aksin rrugor Shkodër-Koplik ku dy automjete tip “Mercedes Benz”  janë përplasur kokë më kokë me njëri-tjetrin, e për pasojë është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë një person.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të tjerë të lënduar, ndërsa burimet bëjnë me dije se i plagosuri i cili është transportuar në gjendje të rëndë drejt spitalit, është drejtuesi i njërit prej mjeteve të përfshira në aksident.

Nërkohë ende nuk është bëri i ditur identiteti i personit të plagosur gjithashtu as shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe në vijim pritet të ketë informacione më të detajuara.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *