Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Përplasen dy makina, plagosen rëndë 3 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë Krujë-Ishëm pasditen e sotme.

Mësohet se dy makina tip “Benz”, janë përplasur me njëri-tjetrin, ku si pasojë kanë mbetur 3 persona të plagosur rëndë.

Një nga të plagosurit është Mëhill Muça nga fshati Mallkuç. Të plagosurit janë transportuar për në Spitalin e Traumës, në Tiranë.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

(K.H/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *