Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Përplasen dy makina në Lezhë, plagosen dy persona

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave është regjistruar mbrëmjen e sotme në Lezhë, në zonën e njohur si Balldre përgjatë autostradës Lezhë-Shkodër.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën duke shkaktuar edhe 2 persona të plagosur gjendja shëndetësore e të cilëve ende nuk dihet.

Njëra nga makinat ka përfunduar në një kanal anash rrugës ndërsa janë të panjohura shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.