Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Përlotet moderatorja shqiptare, shoqet e ngushta e surprizojnë në mes të emisionit

Moderatorja e njohur Brunilda Lahe është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë me një vajzë. Këtë të mërkurë ajo ishte e ftuar në emisionin ‘Soiree’ në Top Channel nga Jonida Shehu, dhe ka folur për ndjesitë që i ka dhuruar shtatzënia, si po e përjeton e shumë të tjera.

Gjatë mbrëmjes u zhvillua dhe një festë për vogëlushen që do të vijë në jetë. Mikeshat e saj të zemrës në bashkëpunim me stafin e ‘Soiree’ i organizuan moderatores një ‘Baby Shower’ surprizë. Të pranishëm ishin dhe motra e saj, kolegët e punës etj. Ajo ka ngelur e habitur pasi nuk ia priste mendja që festën e bebit ta realizonte në një emision.

Brunilda është prekur shumë nga surpriza dhe sidomos kur në studio ka ardhur shoqja e saj e ngushtë, Nertila Fisheku. Sapo moderatorja e ka parë, nuk i ka ndalur dot lotët.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *