Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Përleshje në burgun Grek, dy persona të lënduar. Mes tyre edhe një shqiptar

Një përleshje ka ndodhur mbrëmjen e të dielës në burgun Nafplios në godinën A-2/4 rreth orës 7.30, ku një grup shqiptarësh kanë goditur me sende të forta një bashkëvuajtës arab, i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e qytetit.

Mësohet se menjëherë pas ngjarjes, disa shqiptarë janë transferuar në godinat e tjera të burgut.

Ndërsa mëngjesin e sotëm, disa arab hynë në qelin e një shqiptari dhe e godasin shqiptarin me sende të forta, dhe është dërguar menjëherë në spital.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *