AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Përgjimi 4 i BILD/ Gjiknuri telefonatë me Ymer Lalën, festojnë fitoren: I q… nënën, është habitur ai “robi”

Përgjimi i katërt i publikuar nga Bild tregon se si Ymer Lala një person me të shkuar kriminale, jo vetëm në Shqipëri është përfshirë në fushatën e PS duke blerë vota për socialistët. Ymer Lala njihet si njeriu i afërt i Ramës dhe ishte ai që zgjodhi kandidatin e PS për Bashkinë e Dibrës. Ministri Gjiknuri është kapur në telefonatë me Lalën duke festuar fitoren e PS-së.

Lala: Hë mor zotëri
Gjiknuri: Tërmet tërmet, obobo i q… nënën

Lala: E sheh ca kemi bërë ne të dy
Ej, po më shkrunte ai “robi”

Gjiknuri: ehe

Lala: I thashë a po fle, më tha jo jam habitur spo më zë gjumi. Jam habit me Selishtën e Luznin

Eh i thashë nëse je habit sna paske njofto mu e Gjiknurin

Gjiknuri: Tërmetr
Ej, i q… robtë, përmbi 1000

Lala: Ore smë paske njohur as ti

Gjiknuri: Ore as ti mu e as unë ty, hajt vëlla kalofsh gëzuar

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *