Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Përgjaket sërish Mirdita, vriten vëlla e motër

Pak minuta më parë të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në zonë periferike të qytetit të Rrëshenit, ndërsa mësohet se kanë mbetur të vdekur dy persona, vëlla e motër.

Ende nuk janë bërë të ditur emriat e tyre si dhe rrethanat apo shkaqet e ngjarjes ndërsa policia ka mbërritur në vendin e krimit.

Mësohet se nga Tirana është nisur një grup i RENEA-s drejt vendit të ngjarjes.

Konfirmimi se viktimat janë vëlla e motër është bërë pas mbërritjes së trupave në morgun e Spitalit të Rrëshenit.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *