Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Përgatitu të të…” Çfarë ka shkruar Jonida Vokshi në ftesën e personalizuar të dasmës për Anjeza Majën?

Jonida Vokshi pritet të kurorëzojë dashurinë me partnerin e saj, aktorin dhe producentin kosovar, Besnik Krrapi. Pak ditë më parë u zbulua data dhe ftesat që dyshja kishin përgatitur për të gjithë njerëzit e dashur e miqtë që do të jenë prezent në ceremoni, ndërsa ditën e sotme, gazetarja e njohur, Anjeza Maja ka treguar me anë të një postimi në ‘Instagram’ se çfarë shkruhej pas ftesës së saj.

“O xhezu, o shpirt! Nuk e ke idenë sa e lumtur jam të të kem aty në një ditë si kjo për mua. Përgatitu të të tërheq nga hunda e të kapësh buqetën. Vitin tjetër dasmën tënde. Të dua shumë”, shkruhej në ftesën që Vokshi kishte përgatitur për Anjezën.

Dasma e Jonidës do të ketë shumë të ftuar nga bota e ekranit dhe kinematografisë , të cilët do të mblidhen për të festuar një moment special të dyshes Vokshi-Krrapi.

Kujtojmë se moderatorja e pranoi publikisht lidhjen e saj disa muaj më parë, duke lajmëruar menjëherë edhe ceremoninë martesore.

 

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *