Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Perez nuk i plotëson dëshirën, refuzon propozimin e Zidanes për të sjellë në ‘Bernabeu’…

Trajneri Zinedine Zidane duket se ka hequr dorë nga dëshira e tij e madhe për të patur në skuadër, Paul Pogba. Francezi e preferonte shumë kampionin e botës dhe e kërkonte prej kohësh, por diçka e tillë nuk do të ndodhë.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, nuk pranon të shpenzojë një shifër të majme për të sjellë në “Bernabeu” Pogban.

Kriza e COVID-19 ka bërë një gropë të madhe në arkat e çdo klubit, prandaj madrilenët nuk duan të shpenzojnë më shumë, duke e lënë në një plan të dytë edhe Pogba. Së shpejti pritet të rinisë edhe La liga, por ajo do të jetë pa tifozë, ç’ka ndikon edhe në uljen e mëtejshme të të ardhurave për klubet.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *