Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Përdhunuan moshtataren e dehur, dy të rinjtë filmohen duke tokur duart

Dy studentët italianë, 25 dhe 26 vjeç , janë kapur në kamerat e një lokali teksa qeshin dhe tokin duart pasi kanë përdhunuar një vajzë të dehur, 25 vjeçe, në depon e një klubi nate në Londër.

Viktima u përdhunua gjashtë minuta pasi u njoh me dy djemtë në pistën e vallëzimit.

Agresorët italianë janë dënuar pasi prokuroria vërtetoi që viktima kishte qenë shumë e dehur për të dhënë pëlqimin për kryerjen e marrëdhënieve.

  

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *