AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Përdhunuan moshtataren e dehur, dy të rinjtë filmohen duke tokur duart

Dy studentët italianë, 25 dhe 26 vjeç , janë kapur në kamerat e një lokali teksa qeshin dhe tokin duart pasi kanë përdhunuar një vajzë të dehur, 25 vjeçe, në depon e një klubi nate në Londër.

Viktima u përdhunua gjashtë minuta pasi u njoh me dy djemtë në pistën e vallëzimit.

Agresorët italianë janë dënuar pasi prokuroria vërtetoi që viktima kishte qenë shumë e dehur për të dhënë pëlqimin për kryerjen e marrëdhënieve.

  

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *