Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Për herë të parë Ronela tregon kuptimin e emrit të saj, dhe askush nuk i kishte shkuar në mendje…

Së fundmi këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka gjetur pak kohë për të kaluar në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një interviste virtuale me ndjekësit e saj në Instagram këngëtarja ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj dhe ndër to ka treguar dhe kuptimin e emrit të saj.

Nëse keni menduar se emri i saj ka prejardhje të huaj, e keni gabim. Ronela ka domethënie të veçantë në shqip dhe mezi po presim të bëjmë një vajzë që t’ja vendosim.

“Rron (jeton) Ela”, ka shkruar këngëtarja duke na shuar kuriozitetin të gjithëve.

Për të gjitha nënat e reja kjo është një ide shumë e veçantë emri.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *