Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Për ca lek të përdhosën emrin o Qemal”, Rezart Veleshnja revoltohet me emrin e stadiumit: Ne po na vrasin…

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk i kursen aspak kritikat për qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama.

Në një postim të fundit në Isntastory, Rezarti ka reaguar pas lajmit në lidhje me ish-stadiumin Qemal Stafa, i cili do të quhet “Air Albania” sikurse vetë emri që  mban kompania ajrore shqiptare.

Ai ka publikuar një foto të Qemal Stafës ku mbi të shkruan: “Për ca lek përdhosën emrin tënd o i nderuar Qemal Stafa!!!!!!! Vdiqe me nder o i madh Qemal! Ne po na vrasin për së gjalli. Ike nga stadiumi, madje edhe nga Gjimnazi do të heqim se kanë paguar lekë edhe aty”.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *