Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pasojat e Covidit? Silvio Berlusconi përfundon me urgjencë në spital. Ja çfarë thonë mjekët

Ish kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi është shtruar në spital në Monako pasi pësoi probleme me zemrën, tha një zëdhënës dhe mjeku i tij. 84-vjeçari është në Spitalin Kardiotorak ku po kryen analiza, ndërsa do të kthehet në shtëpi brenda disa ditësh.

Mjeku i tij personal, Alberto Zangrillo, i tha agjencisë së lajmeve ANSA se shkoi me urgjencë në shtëpinë e Berlusconit në jug të Francës për shkak të rrahjeve të zemrës. Mbetet e paqartë se si është gjendja e tij shëndetësore në këto momente.

Kujtojmë se në shtator të vitit të kaluar, ish-kryeministri u shtrua në spital për 11 ditë për tu trajtuar nga koronavirusi. Dy nga fëmijët e tij u infektuan gjithashtu, ashtu si shoqëruesja e tij Marta Fascina. “Faleminderit qiej, falë mjekëve, unë kapërceva atë që ishte ndoshta kalvari më i vështirë i jetës sime.

Edhe një herë, unë duket se e kam shpëtuar!”, tha ai kur u largua nga spitali.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *