Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Paskemi qenë popull i ulët!”, këngëtari reagon ashpër për vizitën e Vuçiç: Edi Rama ja kajti nanën Kosovës e Shqipërisë, akoma më keq po tallet me të gjallë e të vdekur!

Reperi Stresi, i njohur për reagimet e tij të ashpra në rrjetet sociale, për sa i përket aktualitetit politik në vend, ka shkruajtur për takimin e presidentit serb Aleksandër Vuçiç me kryeministrin Edi Rama, në kuadër të Shengenit Ballkanik, megjithëse Kosova nuk mori pjesë.

Stresi shkruan i indinjuar se komunistët u tallën me Kosovën sa herë deshën dhe sot takimi me Ramën dhe Vuçiçin ka për të krijuar një mostër që do të na zhduki komplet.

“EDI Rama ja kajti nanen Shqiperise, Kosoves akoma me keq u tall me te gjalle e te vdekur…”- shkruan ndër të tjera reperi.

Postimi i plotë

Si eshte ajo kenga Therret Prizreni mori Shkoder,hajde te rrime se te kam moter, merre Durrsin e Tiranen se keshtu e gzojna nanen.I ke thirre mire mori qyqe Kosove qe tu dogj shpirti per Shqiperi e pate anderr tan jeten e te shiten e u tallen me ty sa here deshen komunistet.Tash edhe pak dashuri mes Rames e Vucicit duhet e ishalla po pjell ndonje moster tjeter e na zhdukin komplet se e meritojme.

Paskemi qene populli me i ulet qe mund te egzistoje …Historia vete ka treguar qe ka Skenderbe por ka edhe Hamaza…dhe poshtersine e kemi ne gjak. Shitja na karakterizon, shitemi per pak bre per fare pak , mjafton te na vihet nje cmim dhe jemi malli me i lire per tregun e rradhes.

Demokracine dhe lirine e kemi armik.nuk i duam , ne na duhet diktature, qepje goje, dhe nenshtrim .Vetem ashtu jetojme te qete , te nenshtruar ,te varfer por te lumtur. Historia per trimeri e besnikeri paska qene nje seri brockullash e hiperbolizuar se ndryshe nuk ka mundesi….Armikun e presim si jo me mire, e shetisim ,i japim te drejte te na perfaqsoje ne BE e te mendoj ai per fatin tone….Por jemi te ndershem ne te vrasim vetem per nderzim artificial , aty nuk durojme .Dhe jo se e kemi prob jo mor jo por ngaqe s jemi te zotet vete ta bejme ate pune na vjen inat qe e ben tjetri…EDI Rama ja kajti nanen Shqiperise, Kosoves akoma me keq u tall me te gjalle e te vdekur.
Tash suluni si hijena neper portale kundra liderit Global ju grate e Kosoves qe u eksituat nga nje deklarate e tij ne Beograd. Sot u perdhunuat prej tij per te disaten here.

 

View this post on Instagram

 

Si eshte ajo kenga Therret Prizreni mori Shkoder,hajde te rrime se te kam moter, merre Durrsin e Tiranen se keshtu e gzojna nanen.I ke thirre mire mori qyqe Kosove qe tu dogj shpirti per Shqiperi e pate anderr tan jeten e te shiten e u tallen me ty sa here deshen komunistet .Tash edhe pak dashuri mes Rames e Vucicit duhet e ishalla po pjell ndonje moster tjeter e na zhdukin komplet se e meritojme.Paskemi qene populli me i ulet qe mund te egzistoje …Hisoria vete ka treguar qe ka Skenderbe por ka edhe Hamaza…dhe poshtersine e kemi ne gjak.Shitja na karakterizon, shitemi per pak bre per fare pak , mjafton te na vihet nje cmim dhe jemi malli me i lire per tregun e rradhes. Demokracine dhe lirine e kemi armik.nuk i duam , ne na duhet diktature, qepje goje, dhe nenshtrim .Vetem ashtu jetojme te qete , te nenshtruar ,te varfer por te lumtur. Historia per trimeri e besnikeri paska qene nje seri brockullash e hiperbolizuar se ndryshe nuk ka mundesi….Armikun e presim si jo me mire, e shetisim ,i japim te drejte te na perfaqsoje ne BE e te mendoj ai per fatin tone….Por jemi te ndershem ne te vrasim vetem per nderzim artificial , aty nuk durojme .Dhe jo se e kemi prob jo mor jo por ngaqe s jemi te zotet vete ta bejme ate pune na vjen inat qe e ben tjetri…EDI Rama ja kajti nanen Shqiperise, Kosoves akoma me keq u tall me te gjalle e te vdekur. Tash suluni si hijena neper portale kundra liderit Global ju pata than vllezerve te Kosoves qe u eksituat nga nje deklarate e tij ne Beograd.Sot u perdhunuat prej tij per te disaten here .

A post shared by STRESI (@stresi) on

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.