Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pasi u shfaq dje, Dako nuk i ndahet ‘fronit’ të vjetër, shfaqet sërish në ambintet e Bashkisë Durrës (VIDEO)

Ish-kryetari bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako pavarësisht se nuk e mban më një post të tillë, vazhdon të shihet në ambientet rreth institucionit.

Mësohet se Dako është edhe ditën e djeshme po ashtu edhe sot në ambientet e bashkisë Durrës.

Kujtojmë se ditën e djeshme, Këshilli Bashkiak zgjodhi në krye të bashkisë Zhyljen Varfaj, pas dorëheqjes së Valbona Sakos.

PD e akuzoi Varfajn si krahu i djathtë i Dakos.

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *