Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShëndetiShowBizTe FunditTe Gjitha

“Pas vdekjes së babait ndodhi edhe rasti i parë me koronavirus”, moderatorja rrëfen përjetimet më të këqija

Moderatorja e njohur Hygerta Sako gjatë një interviste televizive ka folur se si po e përjeton periudhën e karantinimit si pasojë e pandemisë.

Ajo tregon edhe një fakt të trishtë nga jeta e saj para se të vinte rasti i parë me Covid -19 në vendin tonë.

Moderatores i vdiq babai pak javë më parë dhe gjithë periudhën e dhimbjes i është dashur ta kalojë në izolim.

“Ka qenë një periudhë shumë e vështirë në jetën timë pas vdekjes së babait ndodhi edhe rasti i parë me koronavirus, dhe nisi izolimi. imagjinoje në këtë periudhë të mbyllesh në karantinë e të mos dalësh.

E kaluam këtë gjë pa njerëz afër, ime motër jeton në Itali dhe iku me tragetin e fundit, vëllai jeton në Durrës dhe e ka të pamundur që të vijë është periudha më e vështirë e jetës time,”- tha gazetarja.

.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *