Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Pas trajnerit Shehi, dy lojtarë e mbyllin aventurën te Kukësi

Nga ekipi i Kukësit janë larguar edhe dy futbollistë të cilët kanë kontribuar për verilindorët në sezonin që lamë pas. Vasil Shkurtaj dhe Gëzim Krasniqi nuk do të jenë më pjesë e kësaj skuadre, pasi u ka përfunduar kontrata, dhe klubi ka vendosur që të mos e rinovojë.

Nëpërmjet një reagimi në faqen zyrtare, njoftohet mbyllja e marrëveshjes ndërsa nuk mungon edhe falënderimi për gjithçka që këta lojtarë dhanë për fanellën e Kukësit. Largimi i tyre vjen edhe pas atij të Orges Shehit, nga drejtimi i klubit.

Njoftimi i klubit:

Klubi i Kukësi njofton se sulmuesi Vasil Shkurtaj dhe mbrojtësi Gëzim Krasniqi nuk janë më pjesë e skuadrës sonë! Dy futbollistëve ju ka përfunduar kontrata dhe largohen nga skuadra jonë me një Kupë të fituar.

Klubi i falënderon dy futbollistët për kontributin e dhënë dhe iu uron suksese në karrierën e tyre futbollistike. Faleminderit Vasil! Faleminderit Gëzim!

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *