Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas shumë vitesh, Xhemi Shehu bën ndryshimin drastik në pamje (Foto)

Xhemi Shehu po bën shpesh ndryshime me pamjen kohët e fundit. Pasi i preu baluket, një model i ri flokësh që i shkon shumë, tani Xhemi është kthyer në brune.

Moderatorja ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet brune, ngjyrë të cilën Xhemi i ka pasur flokët shumë vite më parë, në fillim të karrierës.

Xhemi sot

Dhe duhet thënë se moderatorja nuk ka ndryshuar fare që nga ajo kohë.

Xhemi dikur

Xhemi ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit e madje disa prej tyre i shkruajnë se ajo duket më bukur brune. Ju si mendoni?

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *