Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas përplasjes së policisë me bandat në Meksikë, gruas bukuroshe të El Chapo-s i ndodh e papritura (Foto)

Gruaja bukuroshe e El Chapo pretendon se është kërcënuar me vdekje, pas luftës që ndodhi në Meksikë për djalin e lordit të drogës.

Fillimisht ai i arrestua nga policia, por me ndërhyrjen e bandës së tij, u bë i mundur lirimi i Ovidio Guzman Lopez.

Emma Coronel, partnerja e Joaquin Guzman, ndau mesazhin e rëndë ku shkruhej: “Ti dhe familja jote do të vdisni”.

Meksika u përgjak disa ditë më parë, pas përplasjes së policisë me bandat e drogës.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *