Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Pas një heshtje të gjatë, reagon Sandër Lleshaj: Policia nuk do të tolerojë askënd për asnjë arsye

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, megjithëse në këtë periudhë aksioni policor për zbatimin e masave parandaluese ndaj COVID 19, duhet të ishte në krye të operacionit, ka qendruar mjaft në heshtje.

Por pas një heshtje të gjatë pubilke, ministri i Brendshëm ka reaguar me një postim të shkurtër në rrjetet sociale, duke dekalruar se policia nuk do të tolerojë askënd për asnjë arsye.

“Edhe një person i vetëm mund ta ndërpresë vargun fatal të infektimit. Pikërisht për këtë, Policia nuk do të tolerojë ASKËND dhe për ASNJË arsye.

I vetmi vend për shqiptarët deri të hënën në orën 05:00 është ose në shtëpi, ose në shërbim.”- shkruan Lleshaj.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *