Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Pas nisjes së terapisë ‘top secret’ në Paris, vijnë lajme të mira nga Michael Schumacher

Ditën e djeshme legjenda e Formula 1 i cili prej 6 vitesh ndodhet në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze është shtruar në siptalin Georges Pimpidou në Paris .

Sipas burime është thënë se ai i është nënshtruar një kure mjaft të veçantë , terapia në bazë të qelizave staminale.

Tani, përmes Le Parisien, mbërrijnë një lajm që hap shpresa të reja për shërimin e Schumacherit:

“Është në zonën tonë mund t’ju siguroj që ai është i vetëdijshëm”, është shprehur një anëtar i spitalit.

Terapia e qelizave staminale është përgatiur dhe po monitorohet nga kardiologu i fashmëm Philippe Menasché dhe mbaron sot më pas ish legjenda e Formula 1 do të kthehet në shtëpi.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *