Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas ndarjes së bujshme, Ronela i bën Zerkës atë që askush se priste

Disa muaj më parë këngëtarja Ronela Hajati dhe Young Zerka i dhanë fund lidhjes disavjeçare. Dyshja nuk e ndjek më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe në intervista të ndryshme ata kanë lënë të kuptohet se mes tyre ka marrë fund gjithçka.

Megjithatë, edhe pse është ndarë Ronela ditën e djeshme ka habitur të gjithë ndjekësit me postimin e saj. Young Zerka ka publikuar këngën e tij të re, një bashkëpunim me Anila Mimani të titulluar “Nesër” dhe Ronela nuk ka ngurruar të shprehë hapur mbështetjen për ish të dashurin e saj.

Ajo ka publikuar këngën e Zerkës në ‘Instastory’ dhe e ka etiketuar atë duke shkruar: ‘Superrr’. Zerka e ka ripostuar këtë story duke treguar kështu se mes tyre nuk ka hatërmbetje.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *