Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas ndarjes së bujshme, Rezart Veleshnja pranon se është në një lidhje, kush është e dashura e tij?

Dje në puntatën e radhës të emisionit ‘shiko kush luan’, ka qenë i ftuar edhe aktori i humorit të Portokallisë, Rezart Veleshnja, i cili dallohet për aftësitë e tij interpretuese duke u transformuar në disa personazh shumë të dashur për publikun si është edhe Betim Spërdhima.

Në një moment gjatë emisionit, Rezarti është pyetur nëse është në një lidhje?

Ai ka zbuluar publikisht se po, është një vajzë që i ka marrë zemrën.

“Jam në lidhje dhe jam rehat“, ka treguar ai.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *