Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas ndarjes nga Era Istrefi, Fatoni fotografohet duke puthur modelen shqiptare (FOTO)

Pak kohë më parë qarkulloi në media lajmi për ndarjen e Era Istrefit dhe Faton Shoshit. Menaxheri dhe këngëtarja e konfirmuan këtë lajm duke u shprehur se megjithëse nuk ishin më në lidhje, vazhdonin të ruanin raportet shoqërore.

Mirpo mbrëmjen e djeshme Fatoni është shfaqur në eventin “Oda” duke puthur Oriola Mrashin, një ndër modelet më të famshme shqiptare.

Siç duket dhe nga fotoja Fatoni i ka dhuruar një puthje të ngrohtë, e cila mund të jetë dhe thjeshtë miqësore Oriolës. (M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *