Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas muajsh mungesë, bëhet i “gjallë” Flori Mumajesi (FOTO)

Flori Mumajesi prej kohësh është larguar nga rrjetet sociale dhe thuajse nuk dihet asgjë për jetën e tij.

Pasi fitoi “Këngën Magjike” me këngën “Plas” ai u ‘zhduk’ dhe nuk ka publikuar as projekte të reja muzikore.

Mirëpo pas disa muajsh, miku i tij Klajdi Haruni e ka rikthyer këngëtarin në rrjetet sociale duke publikuar një foto ku shfaqet bashkë me Florin.

“Mëngjese vere”, shkruan Klajdi mbi foton ku shfaqet me miqtë e tij më të mirë.

Ky postim me siguri i ka gëzuar shumë fansat e këngëtarit, të cilët herë pas here i komentojnë duke i treguar se u mungon.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.