Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetTe FunditTe Gjitha

Pas lindjes së vajzës shfaqet Laura Vorpsi, si duket ish-zëdhënësja e PD-së

Vetëm një natë më parë ish-zëdhënësja simpatike e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është shfaqur në publik pas lindjes së vajzës së saj. Vorpsi u bë nënë për herë parë në muajin maj  dhe solli në jetë një vajzë që e quajti Krisa.

Thuajse që prej lajmit të shtatzënisë ajo ka qëndruar larg eventeve në kryeqytet, duke bërë shfaqjen e saj të parë publike mbrëmë në sheshin ‘Nënë Tereza’ për 20-vjetorin e emisionit ‘Opinion’.

Në këtë mbrëmje Vorpsi u shfaq mjaft elegante me një fustan të gjatë të zi dantelle dhe ishte e shoqëruar nga burri i saj biznesmeni Theodhori Çami.

Ajo gjithashtu shihet pranë ish-zëdhënëses tjetër të PD-së, Erla Mëhillit e cila shoqërohej nga bashkëshorti, Keltis Kruja. (J.V/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *