Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas largimit të Harry-t reagon Princi William: “Dikur i kam shtrirë dorën për gjithçka”

Vendimi i largimit të Meghan Markle dhe Princ Harry nga familja mbretërore, ka ngjallur shumë reagime.

Çifti u shpreh se dëshiron të heqë dorë nga statusi mbretëror, pasi duan pavarësi financiare dhe familjare.Pas shumë reagimeve, në mediat e huaja shkruhet se ka reaguar edhe Princ William.

Ai i ka treguar një mikut të tij se dikur ishin të pandashëm, por shpreson që në një moment t’i largojnë përçarjet mes tyre.

Ai shton se gjatë gjithë jetës i ka shtrirë dorën dhe i ka hedhur krahun të vëllait, ndërsa tani nuk mund ta bëjë më këtë gjë.

Vendimi i Meghan dhe Harry ka prekur të gjithë familjen mbretërore dhe mbretëresha ende nuk ka pranuar dorëheqjen e tyre.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *