Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Pas largimit të Briken Fejzullahut, Veliaj zbulon se kush është kryebashkiakun e ri Natës në Tiranë

Në vitin 2017, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj na prezantoi me kryebashkiakun e natës, Briken Fejzullai, i cili kishte për detyrë të promovonte mundësitë që ofron kryeqyteti, jo vetëm gjatë ditës, por edhe në orët e natës.

Por nuk kaloi shumë kohë dhe Fejzullahu u larguar nga ky ‘post’. Ndërkaq ditën sotme Veliaj ka prezantuar Rezart Cenajn si krybashkiakun e ri të Natës i cili do të ndjekë jetën kulturore të natës.

“Kam kënaqësinë t’ju prezantoj me shokun tim Rezi Cenaj, kryebashkiakun e ri të natës. 👍🌃 Tani që kemi Rezin, edhe unë di kujt t’ia lë stafetën pas pune.😉 Do fillojmë menjëherë me “Natën e Bardhë” në 29 Nëntor, ku na presin plot surpriza dhe një festë e paparë. 🥳🎉🌠👨‍🎤Super entuziast!😀”– shkruan Veliaj.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *