Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Pas Ildës, Eva Murati i kthehet Luanës: Nuk je shembull për t’u ndjekur

Moderatorja sportive, Eva Murati ishte e ftuar në emisionin “Thumb”, ku foli për debatin mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit.

Murati u shpreh se nuk i kishte pëlqyer qëndrimi që kishte mbajtuar Ilda në debatin me Mustafa Nanon.

Më pas Eva tha edhe dy fjalë për Luanën.

Ajo u pyet nëse do të ndiqte edhe ajo hapat e Luanës si këngëtare, edhe si moderator, duke qenë se në moshën 9-vjeçare Eva ka qenë këngëtare soliste në shkollë.

“Vetëm nëse kam një projekt serioz do i futem këngës. Sepse në treg ka boll këngëtare. Nuk është te Luana shembulli që dua të ndjek në jetë,”- u shpreh Eva.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *