Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Pas Hotit, edhe zv/kryeministri Driton Selmanaj rezulton pozitiv me COVID-19

Pas kryeministrit Avdullah Hoti, edhe zëvendëskryeministri Driton Selmanaj ka dalë pozitiv me COVID-19.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Selmanaj, përmes një postimi në rrjetet sociale, ku tregon dhe se është asimtpomatik.

“Dje e kam bërë testin për Covid-19 dhe sot më njoftuan që kam rezultuar pozitiv. Specialistët shëndetësorë po më thonë që jam asimptomatik. Nga momenti i testimit jam izoluar dhe kështu jam i detyruar të qëndroj edhe për dy javët e ardhshme. Do të përpiqem që të gjitha obligimet e punës t’i kryej nga shtëpia”, tha Selmanaj.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *